NAVIGACIJA
KAIP MUS RASTI?
KALENDORIUS
INFORMACIJA VAIRUOTOJAMS
NEMOKAMAS KET TESTAS

REGITRA
KET
INFORMACIJA VAIRUOTOJAMS
Mūsų pasiekimai

Nuo 2014m jau antrus metus iš eilės ,,Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacija'' organizuoja Vairavimo instruktorių profesinio meistriškumo konkursą. Mūsų vairavimo mokyklos instruktoriai taip pat dalyvauja ir sėkmingai pasirodo jame. Renkami patys geriausi teorijos mokytojai ir vairavimo instruktoriai.
2014m Panevėžyje mūsų instruktorius Aleksas Antanavičius užėmė pirmą vietą spręsdamas teoriją. Praktiniame vairavime instruktorius - dėstytojas Stasys Bliudzukis užėmė trečią vietą. Tobuliname įgūdžius autodrome ant slydžios dangos: pernai Panevėžyje, šiemet Klaipėdoje.
Klaipėdoje komandoje dalyvavo du vyrukai instruktoriai ir moteris. Reikėjo įveikti trasą su sunkvežimiu stumiantis atbulomis, o kita trasa buvo su slydžia danga ir kliūtimis, kur buvo kreipiamas dėmesys į ekonomišką ir ekologišką vairavimą, taip par ir trasos įveikimo laikas. Moterims buvo užduotis: trasą su slydžia danga įveikti kuo greičiau ir nekliudant iš kugelių padarytų vartų

2014m gruodžio 22 dieną Šiaulių valstybinėje transporto inspekcijoje buvo įteikta mūsų mokyklos direktoriui padėka už geriausius teorijos ir praktinio vairavimo įgūdžių rezultatus .


Išrinktos geriausios Lietuvos vairavimo mokyklos.
data: 2014-12-10 16:25
Telšių apskrityje - išrinktos trys geriausios vairavimo mokyklos. Tame tarpe ir mūsų VšĮ Mažeikių vairuotojų mokymo centras. Norime pasidžiaugti, kad Mažeikiuose mūsų mokykla viena iš geriausių, kuri ruošia visų kategorijų vairuotojus. Šių rezultatų pavyko pasiekti tik kruopštaus darbo ir pastangų dėka.
Ačiū mūsų mokiniams, kurie neabejingi ir stengiasi mokintis ir VĮ ,,Regitra'' egzaminus išlaiko iš pirmo karto. Tik bendrų pastangų dėka keliuose jausimės užtikrintai, saugiai, kultūringai ir gerai. Sėkmės visiems ir kantrybės tiems, kurie mokinasi ir kartais pyksta, kad reikalaujame labai daug, bet juk mūsų pareiga išleisti į kelią gerai pasirengusius būsimus vairuotojus. Sėkmės ir kantrybės.

http://www.lvma.lt/News/List.html

Apdovanojimai 2009 m. vasario 19 d. Visuotinio Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacijos narių suvažiavimo metu, siekdami pagerbti nusipelniusius vairavimo mokymo srities specialistus už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, ypač didelį indėlį į eismo saugumo propagavimą ir ideologijų skleidimą, Lietuvos Respublikos, kaip mažėjančios eismo nelaimių keliuose valstybės, vairavimo mokyklų prestižo kėlimą bei aukštos kvalifikacijos darbuotojų turėjimą, už pasiaukojimą ir neblėstančią kantrybę, Asociacijos sidabro medaliu buvo apdovanoti: 12 narių, tame tarpe ir mūsų mokyklos direktorius Stasys Ročys,.

http://www.lvma.lt/Articles/View/188.html

?????????
Profesionali ir geriausia vairavimo mokykla Mažeikiuose !
2016m spalio 7 d Šiaulių DRMC autodrome ant slydžių dangų vyko vairavimo instruktorių praktinių gebėjimų ir įgūdžių tobulinimo varžybos. Mūsų vairavimo mokyklos instruktorius Stasys Bliudzukis iškovojo  I - ąją vietą sunkvežimių rungtyje. Sveikinimai !!!

Daugiau skaityti čia .....