NAVIGACIJA
Vairavimo kursai ir trukmė

,,A'' kategorija - 40 akademinių teorijos valandų ir 10 akademinių praktinio vairavimo valandų, kursų trukmė 1 mėnuo (galima mokintis tik nuo balandžio 1d iki lapkričio 1d).

,,A'' kategorija - kai išlaikytas teorijos egzaminas savarankiškai pasiruošus ,,Regitroje'' tik reikia 10 akademinių praktinio vairavimo valandų pravažiuoti ir gauti tai patvirtinantį kursų baigimo Liudijimą ir laikyti valstybinį praktikos egzaminą ,,Regitroje. Tai užtrunka apie 2 savaites.

,,B'' kategorijai skirta 40 akademinių teorijos valandų ir 30 akademinių praktinio vairavimo valandų, kursų trukmė 2 mėnesiai. Jau galite B kategoriją mokintis nuo 17 metų!

,,C'' kategoriją galima mokintis tik sulaukus 21 metų ir skirta 35 akademinės teorijos valandos ir 15 akademinių praktinio vairavimo valandų, kursų trukmė 1 mėnuo.

,,CE'' kategoriją galima mokintis tik sulaukus 21 metų ir skirta 25 akademinės teorijos valandos ir 15 akademinių praktinio vairavimo valandų, kursų trukmė 1 mėnuo.

,,D'' kategoriją galima mokintis tik sulaukus 24 metų amžiaus. Skirta 35 akademinės teorijos valandos ir 15 akademinių praktinio vairavimo valandų, kursų trukmė 1 mėnuo.

Pastaba: baigus kursus ,,C'' ir ,,CE'' kategorijų vienu metu, VĮ. ,,Regitroje'' laikysite vieną teorijos egazminą, o pravažiavimus pirmiausiai laikysite sunkvežimiu, o paskui bus leista laikyti su priekaba.

,,ADR'' kursai - A1, A2 dalys - mokymo kursas vežti pavojingus krovinius.
,,ADR'' kursai - A1 dalis (pagrindinis mokymo kursas vežti pavojingus krovinius) .
,,ADR''kursai - A2 dalis (specializuotas mokymo kursas vežti pavojingus krovinius cisternomis). Neturėdami A1 dalies negalite mokintis A2 kurso .
,,ADR'' kursų trukmė - 2 savaitės.

Pastaba : pabaigę ADR kursus mūsų mokykloje, valstybinius egzaminus laikysite Valstybinėje kelių transporto inspekcijoje (VKTI). Egzaminų kaina ADR : A1 dalis su pažymėjimu - 19,60 eurų, abiejų dalių su pažymėjimu - 25,30 eurų. Sėkmingai išlaikius egzaminą, pažymėjimą gausite paštu.

?????????
Profesionali ir geriausia vairavimo mokykla Mažeikiuose !
NAVIGACIJA
Vairavimo kursai
KALENDORIUS
INFORMACIJA VAIRUOTOJAMS
Vššį Mažeikių vairuotojų mokymo centras © 2016
NEMOKAMAS KET TESTAS

INFORMACIJA VAIRUOTOJAMS
REGITRA
KAIP MUS RASTI?
INFORMACIJA VAIRUOTOJAMS
KET
KALENDORIUS